The Elder Scrolls Online: Greymoor

The Elder Scrolls Online: Greymoor

14.24

Platforma:

Pasidalink ir gauk nuolaidą!

Atsargos: Liko 19
Peržiūrėti krepšelį

Gali būti aktyvuota lietuvoje!

Aprašymas

The Elder Scrolls Online – Greymoor Upgrade žaidimas

Naujasis The Elder Scrolls Online – Greymoor Upgrade žaidimas nukels žaidėjus į atšiaurios žiemos kraštus Skyrim pasaulio šiaurėje, kur veiksmas vyksta 1000 metų prieš pasaulinio bestselerio RPG žaidimo The Elder Scrolls V: Skyrim istorijos vyksmą. Prisijunkite prie didžiulės MMORPG bendruomenės, kuriai priklauso net 13 milijonų žaidėjų pasauliniu mastu, ir ženkite į gotišką fantastinį pasaulį įkvėptą Skandinavų mitologijos.

 

Epinė kelionė ir žiupsnelis nostalgijos

 

Pradėkite epinį nuotykį Skyrim pasaulyje ir apsaugokite Tamriel nuo itin galingo Vampyrų lordo. ESO Greymoor papildymas suteiks žaidėjams net 30 papildomų valandų žaidimo. Sekdami pagrindinę kūrinio siužeto liniją sutiksite galingų ir įvairių oponentų – raganų, vampyrų ir vilkolakių. Be to, The Elder Scrolls Online – Greymoor Upgrade žaidimas lygiai taip pat suteiks galimybę dar kartą kautis petys į petį su senais draugais! Senų kompanionų tarpe rasite mūšio užgrūdintą ir žaidėjų mylimą Lyris Titanborn, kurią įgarsina legendinė kanadiečių balso aktorė Jennifer Hale. Ši aktorė taip pat yra dirbusi su tokiais kūriniais kaip RPG žanro pažiba Max Effect, numylėtu SW: Knights of the Old Republic žaidimu ir įžymia Metal Gear serija.

 

Tyrinėkite Skyrim pasaulio paviršių ir požemius

 

ESO Greymoor papildymas sugrąžins žaidėjus į Bethesda kompanijos Elder Scrolls žaidimų serijos kūrinio Skyrim žemes, kurias pažįsta kiekvienas šios serijos gerbėjas. Žinoma, viskas tikrai nebus taip pat kaip 2011-ų metų leidimo kūrinyje, kadangi čia istorija vyksta daug amžių prieš Elder Scrolls V: Skyrim žaidimo siužeto laikmetį. Pavyzdžiui, viena iš naujovių yra tai, kad šio kompiuterinio žaidimo žemėlapis skiriasi nuo originalaus Skyrim žaidimo – Blackreach požemių tinklas užima net 40% teritorijos!

 

Naujausia „Antiquity“ sistema

 

The Elder Scrolls Online – Greymoor Upgrade žaidimas įtrauks daugeliui valandų, kadangi tyrinėti tikrai bus ką! Elder Scrolls Online: Greymoor papildymas pristato naujausia žaidimo sistemą pavadinimu „Antiquity“. Ši sistema jums leis pabuvoti tikrais Tamriel archeologais – ieškokite ir atraskite unikalius artefaktus, kurie supažindins su dar daugiau šio kūrinio mitologijos ir gausite fantastiškus apdovanojimus!

 

Minimalūs sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: Windows 7 64-bit
  • Procesorius: Intel® Core i3 540 or AMD A6-3620 or higher
  • Atmintis: 4 GB RAM
  • Grafika: Direct X 11.0 compliant video card with 1GB RAM (NVidia GeForce 460 or AMD Radeon 6850)
  • Talpa: 85 GB available space

Rekomenduojami sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: Windows 7 64-bit
  • Procesorius: Intel® Core i5 2300 or AMD FX4350
  • Atmintis: 8 GB RAM
  • Grafika: Direct X 11.0 compliant video card with 2GB RAM (NVIDIA® GeForce® GTX 750 or AMD Radeon™ HD 7850) or higher
  • Talpa: 85 GB available space

Papildoma informacija

Kalba

Platforma

Regionas

preloader