Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers

14.67

Platforma:

Pasidalink ir gauk nuolaidą!

Atsargos: Liko 51
Peržiūrėti krepšelį

Kaip aktyvuoti skaitmeninį kodą Steam platformoje?

Gali būti aktyvuota lietuvoje!

Aprašymas

Marvel’s Avengers Steam žaidimas

Jei Avengers: Endgame filmas paliko jumyse tuštumą ir norite daugiau keršytojų nuotykių – Marvel’s Avengers Steam žaidimas užtikrins gerą laiką su jūsų mėgiamais keršytojais. Crystal Dynamics kūrėjai ir Square Enix kompanija tikrai gali pasigirti šiuo žaidimu! Šis trečiojo asmens veiksmo ir nuotykių žaidimas su turtinga istorija neabejotinai gali būti lyginimas su kitais superherojų šedevrais kaip Marvel kompanijos Spider-man ar DC Batman: Arkham Asylum, bei pastarojo tęsiniais. Jei tik neseniai susipažinote su keršytojais – nesijaudinkite, nes šio žaidimo istorija yra visiškai nauja ir originali!

 

Nauja istorija apie Marvel herojus

 

Žaidimo istorija prasideda keršytojams švenčiant Jungtinių Valstijų vakariniame krante. Po paslaptingo sprogimo net pusė San Francisko virsta griuvėsiais, o keršytojai tampa katastrofos kaltininkais. Dėl tokios audringos visuomenės reakcijos ir spaudimo iš vyriausybės, keršytojams tenka išsiskirstyti. Marvel’s Avengers Steam žaidimas prasideda praėjus penkiems metams po San Franciską ištikusios katastrofos. Keršytojams tapusiems visuomenės atstumtaisiais, planetos saugumas patikėtas Advanced Idea Mechanics (liet. pažengusios idėjos mechanika) organizacijai, kuri taip pat yra žinoma A.I.M. inicialais. Šiame distopiniame pasaulyje gatves patruliuoja A.I.M. robotų daliniai, o keršytojų nebėra. Pradėkite žaidimą ir išsiaiškinkite viską apie šį klausimą prieš keršytojus!

 

Naudokitės keršytojų straigstasparniu kaip operacine baze

 

Jauna herojė Kamala Khan, kilusi iš Naujojo Džersio, yra nusiteikusi įrodyti keršytojų nekaltumą. Marvel’s Avenger Steam žaidimas suteiks galimybe būti būtent šia heroje ir vėl suburti legendinę keršytojų komandą! Naudokitės keršytojų sraigtasparniu kaip savo operacine baze, visai kaip XCOM žaidimuose, ir vykdykite misijas siekdami savo tikslo. Be to, keršytojų sraigtasparnį bus galima tobulinti vis labiau progresuojant žaidime. Marvel’s Avengers žaidimas jums suteiks progą ne tik atlikti herojiškas misijas žaidžiant vieno žaidėjo režimu, tačiau tuo pačiu jūs galėsite žaisti komandoje kartu su net iki 3 kitų žaidėjų!

 

Tobulinkite kiekvieną herojų

Šis žaidimas turi daugiau nei vieną panašumą į XCOM serijos žaidimus – jūs ne tik turėsite savo pačių operacijų bazę ir atlikinėti misijas globaliniu mastu, bet taipogi galėsite ir tobulinti kiekvieną individualų veikėją. Atrakinkite vis naujus herojus ir tobulinkite jų įgūdžius, kurie puikiai sutaps su jūsų virtualių kovų stiliumi! Tai dar ne viskas – taip pat galėsite savo veikėjams gauti vis naujos įrangos ir apipavidalinimo funkcijų. Marvel’s Avengers Steam žaidimas nustebins dar kai kuo – renkantis savo herojų išvaizdą turėsite galimybę rinktis net iš 80 metų Marvel istorijos sukauptų kostiumų garderobo! Tad paskubėkite įsigyti ši Marvel video žaidimą, kad galėtumėte padėti savo mylimiems herojams atgauti gerbiamą poziciją visuomenėje, pasipriešinti A.I.M. korporacijai, bei pasismaginti renkantis savo veikėjų išvaizdą.

 

Papildoma informacija

Kalba

Platforma

Regionas

preloader