DOOM Eternal

15.24

Platforma:

Pasidalink ir gauk nuolaidą!

Atsargos: Liko 4
Peržiūrėti krepšelį

Kaip aktyvuoti skaitmeninį kodą Bethesda.net platformoje?

Gali būti aktyvuota lietuvoje!

Aprašymas

Viena ikoniškiausių FPS frančizių nuo 1990-ųjų padarė neįtikėtiną progresą 2016-aisiais, kada atkūrė legendinį 1993-ųjų DOOM leidimą. Id Software kūrėjų ir Bethesda Softworks leidėjų dėka, šios serijos video žaidimai užsitikrino žaidėjų simpatijas ir užkėlė kartelę tolimesniems žaidimams. Įsigykite – Doom Eternal! Bethesda žaidimas gera kaina! Pajuskite išskirtinius šio žaidimo pokyčius, liksite maloniai nustebinti! Žaidimo mastas bei struktūra nuo pirmojo šio žaidimo varianto skiriasi kaip diena ir naktis – Doom: Eternal – puikus novatiškumo pavyzdys. Nepraleisk progos dar kartą tapti Doom Slayer – kovotoju, kurio bijo net ir grėsmingiausios pragaro jėgos.

 

Pragaro jėgos okupuoja planetą Žemę!

 

Praeitos Doom frančizės versijos, taip pat ir 2016-ųjų atnaujinimas, atvėrė izoliuotos marsiečių kolonijos erdves, nusiaubtas pragaro misionierių. Doom Eternal Bethesda žaidimas suteiks 22 valandas įnirtingo veiksmo ir kovos karo nusiaubtoje, poapokaliptinėje Žemėje! Demonai rado būdą užpulti mūsų planetą ir tik legendinis Night Sentinel iš praeitų Doom serijos žaidimų gali jiems pasipriešinti. Doom: Eternal žaidimas drastiškai išsiplės surrealioje visatoje, tyrinėjant tūkstantmečius trunkantį karą tarp dangaus ir pragaro. Nepraleisk tamsių ir šiurpių Doom kraštotyros detalių, kurios remiasi Judaizmo – Krikščionybės mitologija.

 

Doom tvirtovė

 

Be misijų Žemėje Doom Slayer daugiausiai laiko praleis savo ypatingoje operacijų bazėje – Doom tvirtovėje. Tai yra kosminė stotis orbitoje, iš kurios matosi nuniokota žmonijos gimtoji planeta. Doom: Eternal Bethesda žaidimas padės atrasti naujas, dar nelankytas erdves. Atnaujinkite ginklus, išbandykite įvairių šarvų tvirtumą ir patikimumą, atskleiskite žaidime slypiančias paslaptis ir užpildykite savąją kolekciją naujai atrastais pojūčiais.

 

Ištobulinta kovos sistema

Doom: Eternal Bethesda žaidimas yra kur kas daugiau nei įprastas FPS žaidimas. Kiekvienas šio video žaidimo etapas turi savą strategiją: pasirinktas kovos būdas prieš demonus nulems, kokie daiktai galės atitekti jums po priešo mirties. Prie pečių prigludęs liepsnosvaidis suteiks apsaugą, o grandininis pjūklas aprūpins amunicija. Doom: Eternal žaidimas – įnirtingų mūšių ir galvosūkių rinkinys, kuriame kiekviena kova yra lygi ėjimui šachmatų lentoje. Šiame įtempto veiksmo sukūryje kiekvienas, net ir manomai nereikšmingas sprendimas yra svarbi dedamoji sėkmingai kovos baigčiai. Eksperimentuokite skirtingomis ginklų modifikacijomis, atnaujinkite šarvus ir nugalėkite blogio demonus radę efektyviausią būdą. Nieko nelaukite, įsigykite Doom: Eternal jau šiandien!

 

Papildoma informacija

Kalba

Platforma

Regionas

preloader