Desperados III

6.91

Platforma:

Pasidalink ir gauk nuolaidą!

Atsargos: Liko 26
Peržiūrėti krepšelį

Kaip aktyvuoti skaitmeninį kodą Steam platformoje?

Gali būti aktyvuota lietuvoje!

Aprašymas

Desperados III Steam žaidimas yra dar vienas papildymas šioje realaus laiko strateginių (RTS) žaidimų serijoje kuriamoje jau nuo 2001 metų. Sukurtas Mimmi Productions ir publikuotas THQ Nordic kompanijų, trečiasis žaidimas įtrauks į neįtikėtiną laukinių vakarų zoną tiek senus Desperados žaidimų serijos fanus, tiek ir naujus žaidėjus. Pradėkite savo nuotykius 1870-ųjų Jungtinėse Valstijose ir Meksikoje, nustulbinkite visus veikėjus ir laimėkite!

 

Geriausios strategijos

 

Jus pradžiugins tai, kad Desperados III Steam žaidimas leis žaidėjams kontroliuoti ne vieną, bet net kelis veikėjus, iš kurių kiekvienas pasižymi unikaliais talentais ir ginklais, užtikrinančiais išgyvenimą. Tad paskubėkite įsigyti šį video žaidimą ir pasinerti į įvairias bei pavojaus kupinas misijas, kurioms prireiks aštraus proto, logikos, žinių ir kiekvieno kito įgūdžio, kad galėtumėte išnešti sveiką kailį!

 

Žaidimo Istorija

 

1870 metais Jungtinėse Valstijose ir Meksikoje buvo ne tik pavojinga – laikai buvo laukiniai. Jei du vyrai susikivirčijo, tai dažniausiai konfliktas užsibaigdavo su kulka vieno iš jų galvoje – ir tai būdavo tik vienas iš kelių būdų greitai išspręsti kylančius konfliktus – tai Desperados III Steam žaidimas perteikia puikiai. Jūsų kontroliuojama grupė veikėjų veiks kartu stengdamiesi išvengti bet kokių netekčių. Ir taip sutapo, kad visus šiuos veikėjus vienija vienas priešas, vienas įmonių magnatas, todėl veikti kartu – logiškas sprendimas.

 

Žaidimo misijos

 

Šis žaidimas ypač įtrauks mėgstančius pasukti galvą, nes nei viena iš misijų neturės iš anksto apibrėžto atsakymo ar sprendimo – todėl tai, ar misija bus sėkminga priklausys nuo jūsų analitinių gebėjimų. Suburkite penkių veikėjų ir šnipo komandą: užsiimkite sabotažu, viliokite, grobkite, žudykite, ir darykite viską ką galite, kad pasiektumėte tikslą. Jums gali padėti tiek mirtinos, tiek ne tokios mirtinos priemonės – viskas priklauso nuo jūsų!

 

Minimalūs sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: Windows 7 64-bit or higher
  • Procesorius: Intel i3 4th-Generation 3.5GHz, AMD Quad-Core 3.9GHz
  • Atmintis: 4 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 570, AMD Radeon HD 6950, 2GB Vram
  • Talpa: 20 GB

Rekomenduojami sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: Windows 10
  • Procesorius: Intel i5 4th-Generation 3.5GHz, AMD Quad-Core 3.9GHz
  • Atmintis: 8 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 670, AMD Radeon HD 7870, 2GB Vram
  • Talpa: 20 GB

 

Papildoma informacija

Kalba

Platforma

Regionas

preloader