Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

45.85

Platforma:

Pasidalink ir gauk nuolaidą!

Atsargos: Liko 6
Peržiūrėti krepšelį

Kaip aktyvuoti skaitmeninį kodą Battle.net platformoje?

Gali būti aktyvuota lietuvoje!

Aprašymas

Activision ir Treyarch kūrėjai drebina šaudyklių žaidimų pasaulį su įspūdingu žaidimu – Call of Duty: Black Ops 4. Tai naujausias žaidimas legendinėje žaidimų serijoje, kuriame šį kartą veiksmas vyksta alternatyvioje realybėje, netolimoje ateityje. Niekada anksčiau Call of Duty serijoje nebuvo skirta tiek daug dėmesio varžymuisi prieš kitus žaidėjus internetu.

 

Pirmą kartą žaidime nėra sukurta vienam žaidėjui skirto žaidimo režimo. Taip yra todėl, kad Call of Duty kūrėjai visada norėjo, kad žaidimas būtų žaidžiamas varžantis su kitais žmonėmis, daug dėmesio būtų skirta konkuravimui, tęstinumui ir galimybei žaisti neribotą laiką, ko negalima padaryti vienam žaidėjui skirtame žaidime.

 

Trokštantys asmeninės patirties, Call of Duty: Black Ops 4 žaidime ras zombių žaidimo tipą ir įvairias vienam žaidėjui skirtas misijas, kurių metu galės išbandyti 10 išskirtinių žaidimo veikėjų. Daugelis jų yra svarbi „multiplayer“ žaidimo dalis, todėl kiekvienam žaidėjui ne pro šalį iš arčiau susipažinti su veikėjais iš arti.

 

Black Ops 4 neatsilieka nuo paskutiniu metu žaidimų pasaulį užkariaujančios Battle Royale mados ir pristato Blackout žaidimo tipą. Jis žaidžiamas iki šiol didžiausioje Call of Duty žaidimo erdvėje, kur ne daugiau nei 100 žaidėjų daro viską, kad įrodytų savo pranašumą karo lauke. Čia galėsite ne tik spaudinėti ginklo gaiduką, bet ir kontroliuoti įvairias žemės, oro ir vandens karo mašinas.

 

Žaidime taip pat rasite ir klasikinius frančizės „multiplayer“ žaidimus, tokius kaip ”Hardpoint“, „Domination“ ar „Objective Control“. Juose pasirinksite vieną iš daugelio išskirtinių personažų. Kiekvienas iš jų turi išskirtinių sugebėjimų ir ginklų.

 

Žaidėjui patikima visiška kontrolė, individualizuoti kiekvieną veikėją taip, kad šis idealiai atitiktų jų žaidimo stilių. Šiame žaidime kurti įmantrias taktikas norint laimėti yra svarbiau nei bet kada anksčiau.

 

Į Call of Duty grįžtančiame „Zombies“ rėžime pasinersite į tris intriguojančias istorijas, kurių metu užvirs visiškas chaosas, o jums teks daryti viską, ką galite, kad sunaikintumėte atgijusius numirėlius.

Minimalūs sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: Windows 7 64-bit or later
  • Procesorius: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
  • Atmintis: 8 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / GTX 1050 2 GB or AMD Radeon HD 7850
  • Talpa: 55 GB

Rekomenduojami sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: Windows 10 64-bit
  • Procesorius: Intel i5-2500K / Ryzen R5 1600X
  • Atmintis: 12 GB RAM
  • Grafika: GTX 1060 6GB / AMD RX 580
  • Talpa: 55 GB

Papildoma informacija

Platforma

Regionas

Kalba

Žaidimas pridėtas į Jūsų krepšelį:

preloader