Battlefield 5

11.34

Platforma:

Pasidalink ir gauk nuolaidą!

Atsargos: Liko 271
Peržiūrėti krepšelį

Kaip aktyvuoti skaitmeninį kodą Origin platformoje?

Gali būti aktyvuota lietuvoje!

Aprašymas

EA Games šturmuoja kompiuterinių žaidimų rinką su penktąja legendinio karo žaidimo Battlefield dalimi. Šis žaidimas nukels atgal į Antrąjį pasaulinį karą, kurio metu politinių galių ašis apsisuko 180 laipsnių. Žaidime rasite patobulintą valdymo sistemą, begalę individualizavimo galimybių, galimybę žaisti kartu su kitais žaidėjais ir prieš juos, unikalias karo istorijas, kurias galėsite patirti vienam žaidėjui skirtame žaidimo režime. Stulbinanti grafika ir vaizdo efektai leis Jums pasijusti lyg iš tikrųjų būtumėte karo įkarštyje.

Pasinerkite į veiksmą

Varžytis prieš kitus žaidėjus Battlefield V žaidime galėsite kurdami įmantrias karo taktikas kartu su savo komanda arba įsiveldami į negailestingą mūšį iki mirties, kur yra tik vienas laimėtojas – tas, kurio širdis lieka plakti. Jeigu norite daugiau laiko skirti ne varžymuisi su kitais, o žaidimo istorijai, vienam žaidėjui skirtame režime galėsite tapti karo didvyriu, kuris karo lauke bando ne tik išgyventi pats, bet ir vesti savo būrį pergalės link. Žaidime galite kartu su draugais sukurti ne daugiau nei 4 žaidėjų grupelę ir kartu tarp zvimbiančių kulkų ir kurtinančių sprogimų įveikti anksčiau dar niekur nematytas užduotis.

Žaidimo įspūdis

Kaip ir derėtų tikėtis iš Battlefield žaidimo, grafika ir žaidimo mechanika veikia švelniai ir nepriekaištingai. Judesių patobulinimas žaidime dabar leidžia veikėjams verstis kūlversčiais, lipti sienomis, peršokti kliūtis ir šokti nuo stogų – viskas tam, kad paspruktumėte nuo artėjančio pavojaus. Išsirinkite vieną iš keturių skirtingų karių ir penkių archetipų, sėskite už karo mašinų vairo, statykite gynybinius įtvirtinimus karo lauke ir atskleiskite kone begalines žaidimo galimybes!

Minimalūs sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
  • Procesorius: AMD FX-8350 / Core i5 6600K
  • Atmintis: 8GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce® GTX 1050 / NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB or AMD Radeon™ RX 560 / HD 7850 2GB
  • Talpa: 50 GB

Rekomenduojami sistemos reikalavimai

  • Sistemos reikalavimai: 64-bit Windows 10 or later
  • Procesorius: AMD Ryzen 3 1300X / Intel Core i7 4790
  • Atmintis: 12GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB / AMD Radeon™ RX 580 8GB
  • Talpa: 50 GB

Papildoma informacija

Platforma

Regionas

Kalba

Žaidimas pridėtas į Jūsų krepšelį:

preloader